Tinkavimo darbai

Mūsų komanda taip pat atlieka profesionalius ir kokybiškus sienų tinkavimo darbus. Tinkavimo darbus atliekame įvairiuose objektuose – nuo individualių namų iki komercinių ar pramoninių pastatų, sėkmingai dirbame tiek su fiziniais, tiek su juridiniais asmenimis.

Įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius, tad galime tinkavimo darbus atlikti tiek gipsiniais, tiek cementiniais tinkais.

Gipsinis tinkavimas taikomas gyvenamųjų pastatų, biurų bei buitinių patalpų sienoms ir luboms. Šis tinkavimo būdas ypač tinkamas sausose ir šildomose patalpose. Gipsinis tinkavimas leidžia tinkuoti pakankamai dideliu tinkavimo sluoksniu. Be to, šis tinkavimo būdas leidžia išgauti maksimaliai lygų paviršių. Taip yra dėl to, kad gipsas yra plastiška medžiaga, pasižyminti geromis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis, tačiau tuo pat metu – pralaidi orui, todėl naudinga patalpų vėdinimui. Tačiau gipso atsparumas pakankamai žemas drėgmei. Todėl šis tinkavimo būdas naudojamas sausose ir šildomose patalpose.

Cementinis tinkavimas. Cementinių kalkių dėka šis mišinys yra plastiškas, o cementas užtikrina puikų atsparumą drėgmei bei šalčiui. Cementinis tinkavimo būdas dažniausiai naudojamas  išorinei apdailai arba negyvenamų patalpų paviršiams.

Kaip atliekame tinkavimo darbus?

 

  • Paruošiamieji darbai. Išlyginamas paviršius, užtaisomos nereikalingos angos. Paviršius nuvalomas, kad neliktų riebalų ar kitų nešvarumų;
  • Pagrindo gruntavimas;
  • Tinkavimo kampų ir profilių statymas;

 

Tinkavimo darbų kainą lemia įvairūs veiksniai – objekto dydis, sienų lygumas, naudojamas tinkas, sezoniškumas. Kainą galime pateikti įvertinus visus šiuos veiksnius, tačiau užtikriname maksimalų kainos ir kokybės santykį.

 

Susisiekite su mumis!

Skambinti
Atvykti